Lista scolilor cuprinse in Proiectul Reabilitarea Infrastructurii Scolare

Ministerul Educatiei Nationale - UMPMRSU
Lista scolilor cuprinse in Proiectul Reabilitarea Infrastructurii Scolare
1 AB Școala cu clasele I-IV + kindergarten Poieni, Bucium
2 AB Școala cu clasele I-VIII Almaşu Mare
3 AB Școala cu clasele I-IV Cărpiniş, Roşia Montană
4 AB Școala cu clasele I-IV Bistra, Bistra
5 AB Școala cu clasele I-IV Patrajeni-Zlatna
6 AB Scoala I-VIII Avram Iancu, Abrud
7 AB Scoala I-VIII Lucian Blaga, Ocna Muresului
8 AB Colegiul national Titu Maiorescu. Aiud
9 AB Vocational school "Dr. Lazar Chirila" Baia de Aries
10 AB Vocational school "Industrie Usoara" Alba Iulia
11 AB Școala cu clasele I-IV Lunca, Valea Lunca
12 AB Școala cu clasele I-VIII Cetatea de Balta
13 AB Școala cu clasele I-VIII Sibot
14 AB Școala cu clasele I-VIII + Kindengarden Salistea (Cioara)
15 AB Școala cu clasele I-VIII Cunta, com. Spring
16 AB Școala cu clasele I-VIII Metes
17 AB Şcoala cu clasele I-IV Beţa, Lopadea Nouă
18 AB Şcoala cu clasele I-VIII Bucium Şasa, Bucium
19 AB Şcoala cu clasele I-VIII Horea, Horea
20 AB Şcoala cu clasele I-VIII Războieni, Ocna Mureşului
21 AB Şcoala cu clasele I-VIII Tătârlaua, Cetatea de Baltă
22 AB Şcoala cu clasele I-VIII Veseuş, Jidvei
23 AB Şcoala cu clasele I-VIII, corp B, Căpâlna, Săsciori
24 AB Şcoala vocaţională (Liceul Teologic Ortodox), Alba Iulia
25 AG School no. 1, Curtea de Arges
26 AG Vocational School V-VIII, Topoloveni
27 AG Școala cu clasele I-VIII no.4 Câmpulung
28 AG School Stefanesti Vale, Stefanesti
29 AG Școala cu clasele I-VIII Cuca, Cuca
30 AG Școala cu clasele I-VIII Hârtieşti, Hârtieşti
31 AG Școala cu clasele I-VIII Poiana Lacului
32 AG School grades I-VIII Galesesti, com. Budeasa
33 AG School Barsesti, com. Tigveni (corp scoala)
34 AG Școala cu clasele I-VIII Teiu Vale, Teiu
35 AG Şcoala cu clasele I-IV Bocăniţa, Sălătrucu
36 AG Şcoala cu clasele I-IV Dobrotu, Albeştii de Argeş
37 AG Şcoala cu clasele I-VIII Babaroaga, Mozăceni
38 AG Şcoala cu clasele I-VIII Cotmeana, Cotmeana
39 AG Şcoala cu clasele I-VIII Sălătrucu, Sălătrucu
40 AG Şcoala cu clasele I-VIII Vâlcele, Merişani
41 AG Şcoala vocaţională Domneşti, Domneşti
42 AG Şcoala vocaţională Mozăceni, Mozăceni
43 AR National College "Elena Ghiba Birta"
44 AR Școala cu clasele I-VIII no.3, Arad
45 AR Școala cu clasele I-VIII Ineu
46 AR Grup scolar Moga Voievod, Halmagiu
47 AR Școala cu clasele I-VIII Conop
48 AR Școala cu clasele I-VIII Barzava
49 AR Şcoala cu clasele I-VIII Avram Iancu, Vârfurile
50 AR Şcoala cu clasele I-VIII Bocsig, Bocsig
51 AR Şcoala cu clasele I-VIII Chesinţ, Zăbrani
52 AR Şcoala cu clasele I-VIII Mănăştur, Vinga
53 AR Şcoala cu clasele I-VIII Peregu Mare, Peregu Mare
54 AR Şcoala cu clasele I-VIII Pilu, Pilu
55 AR Şcoala cu clasele I-VIII Şiclău, Grăniceni
56 AR Şcoala cu clasele I-VIII Ususău, Ususău
57 AR Şcoala cu clasele I-VIII Vânători, Mişca
58 BC Școala cu clasele I-VIII Orasa, Livezi
59 BC Școala cu clasele I-IV no. 2 Cauia, Dealu Morii
60 BC Școala cu clasele I-IV Tociloasa, Ungureni
61 BC Școala cu clasele I-IV Valea Caselor, Lipova
62 BC Școala cu clasele I-VIII Onceşti (Old School), Onceşti
63 BC Școala cu clasele I-IV Cuchiniş, Brusturoasa
64 BC Școala cu clasele I-IV Câmpeni, Pârjol
65 BC Școala cu clasele I-VIII Malosu, Lipova
66 BC Școala cu clasele I-IV Satu Nou, Coloneşti
67 BC Școala cu clasele I-VIII Fulgeriş, Pinceşti
68 BC Școala cu clasele I-VIII Bârsăneşti, wing A
69 BC Școala cu clasele I-IV Horgeşti, Sohodor
70 BC Școala cu clasele I-VIII Cornătel, Motoşeni
71 BC Școala cu clasele I-IV Buruenişul de Sus, Brusturoasa
72 BC Școala cu clasele I-IV Talpa, Nicolae Bălcescu (Sărata)
73 BC Școala cu clasele I-IV Baimac, Izvorul Berheciului
74 BC Școala cu clasele I-VIII Pădureni, Izvorul Berheciului
75 BC Școala cu clasele I-VIII Cotumba, Agas
76 BC Școala cu clasele I-VIII no. 3 Tg. Ocna
77 BC Școala cu clasele I-VIII no.5, Laloaia Comanesti
78 BC Școala cu clasele I-VIII, no. 2 Boistea Darmanesti
79 BC Școala cu clasele I-VIII, Slanic Moldova - Ciresoaia
80 BC National College "C. Negri", Târgu Ocna
81 BC Școala cu clasele I-VIII (wing A) Călugăreni, Damineşti
82 BC Școala cu clasele I-VIII nr.2 Brătila, Helegiu
83 BC Școala cu clasele I-VIII Prăjeşti, Traian
84 BC Școala cu clasele I-VIII Gaiceana Gaiceana
85 BC Școala cu clasele I-VIII Dofteana, Dofteana(wing A)
86 BC Şcoala cu clasele I-VIII Onceşti, Onceşti
87 BC Şcoala cu clasele I-VIII Sascut Târg, Sascut
88 BC Şcoala cu clasele I-VIII Scorţeni, Scorţeni
89 BC Şcoala cu clasele I-VIII Şerbeşti, Săuceşti
90 BC Şcoala cu clasele I-VIII Tărhăuşi, Ghimeş Făget
91 BH Școala cu clasele I-VIII + kindergarten Bulz
92 BH Școala cu clasele I-VIII Butan
93 BH Școala cu clasele I-VIII Cubulcut
94 BH Școala cu clasele I-IV Suncuius
95 BH Școala cu clasele Nojorid
96 BH College ( tehnical ) „T. Vuia", Oradea
97 BH College (technical) "C. Brancusi", Oradea
98 BH High School ”N. Bolcas”, Beius
99 BH Școala cu clasele l-Vlll Alesd
100 BH Vocational School „Unirea”, Stei
101 BH High school „I.Vulcan”, Oradea
102 BH High School "Bihorul", Oradea
103 BH Școala cu clasele I-VIII , Valea lui Mihai
104 BH Școala cu clasele I-VIII no. 5, Oradea (old wing)
105 BH Vocational School "Horea", Marghita
106 BH Vocational school (agricultura) Salonta
107 BH School ,,Petofi Sandor" , Săcuieni
108 BH Școala cu clasele I-VIII "Arany Janos" Salonta
109 BH Scoala I-VIII Balanca, Suncuius
110 BH Scoala I-VIII Chijic, Copacel
111 BH Scoala I-VIII Talpos Batar
112 BH Scoala I-VIII Tileagd
113 BH Școala cu clasele I-VIII Sinteu
114 BH Școala cu clasele I-IV + kindergarten (wing curs pimar) Cadea
115 BH Liceul Tehnologic ”Horea” Marghita
116 BH Şcoala cu clasele I-IV Budureasa, Budureasa
117 BH Şcoala cu clasele I-VIII Ciutelec, Tăuteu
118 BN Școala cu clasele I-IV + kindergarten Bata, Petru Rareş
119 BN Școala cu clasele I-IV + kindergarten Dipsa, Galaţii Bistriţei
120 BN Școala cu clasele I-VIII + kindergarten Beudiu
121 BN Școala cu clasele I-VIII Bozieş
122 BN Școala cu clasele I-VIII Monor
123 BN Școala cu clasele I-IV Arcalia, Sieu Măgheruş
124 BN Școala cu clasele I-IV + Kindergarten no.25 Sieu Sfântu, Sintereag
125 BN Școala cu clasele I-IV Pintic, Teaca
126 BN Școala cu clasele I-IV Viile Tecii, Teaca
127 BN Școala cu clasele I-IV Domneşti, Mariselu
128 BN Școala cu clasele I-IV Dumitra
129 BN Școala cu clasele I-IV Satu Nou, Cetate
130 BN Școala cu clasele I-IV Dorolea, Liveziile
131 BN Școala cu clasele I-IV Pietriş, Cetate
132 BN Școala cu clasele I-IV + Kindergarten no. 21 Suplai, Zagra
133 BN Școala cu clasele I-VIII Dobricel, Spermezeu
134 BN Școala cu clasele I-VIII Blăjenii de Jos, Sintereag
135 BN Școala cu clasele I-IV Mititei, Nimigea
136 BN Școala cu clasele I-VIII Lunca Ilvei
137 BN Școala cu clasele I-IV Agrişu de Jos, Sieu Odorhei
138 BN College „George Cosbuc”, Nasaud
139 BN High School Teoretic, Sangeorz Bai
140 BN School clasele I-VIII "Grigore Silasi", Beclean
141 BN High School Sport, Bistriţa
142 BN Scoala I-IV Ilva Mica
143 BN Scoala I-IV Prundu Bargaului
144 BN Scoala I-VIII Lesu
145 BN Scoala I-VIII Runcu Salvei
146 BN Scoala I-VIII Sieu
147 BN Școala cu clasele I-VIII Sant
148 BN Școala cu clasele I-VIII Magurele, com. Mariselu
149 BN Școala cu clasele I-VIII Uriu
150 BN Şcoala cu clasele I-IV Herina, Galaţii Bistriţei
151 BN Şcoala cu clasele I-VIII corp III, Maieru, Maieru
152 BR National College "N. Bălcescu", Braila
153 BR Școala cu clasele I-IV Comăneasca
154 BR Școala cu clasele I-VIII Agaua, Frecăţei
155 BR Școala cu clasele I-IV Corbu Vechi
156 BR Școala cu clasele I-IV Pietroiu
157 BR Școala cu clasele I-VIII, Sarateni - Ianca
158 BR Școala cu clasele I-IV, Faurei
159 BR Școala cu clasele I-VIII "E. Teodoroiu"
160 BR Școala cu clasele I-VIII "I. Bancila", wing II
161 BR Școala cu clasele I-VIII no.21, wing II
162 BR Școala cu clasele I-VIII, no.9 Braila
163 BR Vocational School Insuratei, wing II
164 BR Școala cu clasele I-VIII , Mihail Kogalniceanu
165 BR Liceul de arte Hariclea Darclee, Braila
166 BR Grup scolar ,,G Vârsan" Făurei
167 BR High School Nicolae Iorga (2 corpuri)
168 BR Școala cu clasele I-VIII nr 13 N. Chercea
169 BR Scoala I-VIII Bertestii de jos
170 BR Scoala I-VIII Ciocile
171 BR Scoala I-VIII Frecăţei
172 BR Scoala I-VIII Racovita (wing 1+2)
173 BR Scoala I-VIII sat Surdila Gaiseanca
174 BR Școala cu clasele I-VIII Nr. 2 Baraganu
175 BR Școala cu clasele I-VIII Bordei Verde
176 BR Școala cu clasele I-VIII Ciresu
177 BR Şcoala cu clasele I-VIII corp 1, Mircea Vodă, Mircea Vodă
178 BR Şcoala cu clasele I-VIII Viziru, Viziru
179 BR Şcoala cu clasele I-IV Câineni - Băi, Vişani
180 BR Şcoala cu clasele I-VIII corp 2 Movila Miresii, Movila Miresii
181 BR Şcoala cu clasele I-VIII Cuza Vodă, Stăncuţa
182 BR Şcoala cu clasele I-VIII Dudeşti, Dudeşti
183 BR Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Bărăganu, Bărăganu
184 BR Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ulmu, Ulmu
185 BR Şcoala cu clasele I-VIII nr.1, Mircea Vodă, Mircea Vodă
186 BR Şcoala cu clasele I-VIII Romanu, Romanu
187 BR Şcoala cu clasele I-VIII Scorţaru Nou, Scorţaru Nou
188 BR Şcoala cu clasele I-VIII Urleasca, Urleasca
189 BR Şcoala cu clasele I-VIII Valea Cânepii, Unirea
190 BR Scoala I-VIII Mihai Bravu
191 BR Scoala I-VIII Visan
192 BT Școala cu clasele I-VIII Adăşeni, Avrămeni (wing A)
193 BT Școala cu clasele I-VIII Aurel Vlaicu, Avrămeni
194 BT Școala cu clasele I-VIII Lunca
195 BT Școala cu clasele I-VIII no. 2 Băznoasa, Lunca
196 BT Școala cu clasele I-VIII Drăguşeni
197 BT Școala cu clasele I-VIII Baranca, Hudeşti
198 BT Școala cu clasele I-IV Cordun, Flămânzi
199 BT Școala cu clasele V-VIII Nicolae Bălcescu, Flămânzi
200 BT Școala cu clasele I-VIII Prisăcani, Flămânzi
201 BT Școala cu clasele I-IV wing B, Avrămeni
202 BT Școala cu clasele I-IV, Zahoreni, Manoleasa
203 BT Școala cu clasele I-IV Supitca, Cosula
204 BT Școala cu clasele I-VIII nr.2 Copălau
205 BT Școala cu clasele I-IV Cerbu, Copălau
206 BT Școala cu clasele I-IV Buda, Cosula
207 BT Școala cu clasele I-IV Pădureni, Cosula
208 BT Școala cu clasele I-VIII Suliţa, Suliţa
209 BT Școala cu clasele I-IV Blândeşti, Blândeşti
210 BT Școala cu clasele I-VIII Arini, Tudora
211 BT Școala cu clasele I-VIII Icuşeni, Vorona
212 BT Școala cu clasele I-IV Flondora, Manoleasa
213 BT Școala cu clasele I-VIII wing A+B,Vlăsineşti
214 BT Școala cu clasele I-VIII wing B, Călăraşi, Călăraşi
215 BT Școala cu clasele I-VIII Vlădeni Vale, Frumuşica
216 BT Școala cu clasele I-VIII Stroeşti, Frumuşica
217 BT Școala cu clasele I-IV Şendreni, Frumuşica
218 BT Școala cu clasele I-VIII Corni nr.2
219 BT Școala cu clasele I-IV Dragalina, Hlipiceni
220 BT Școala cu clasele I-IV Cobiceni, Hlipiceni
221 BT Școala cu clasele I-VIII Hilişeu- Horia, Hilişeu-Horia
222 BT Școala cu clasele I-IV Smârdan, Suharău
223 BT Școala cu clasele I-IV Sat Nou, Albeşti
224 BT Școala cu clasele I-IV Pleşani, Călăraşi
225 BT Școala cu clasele I-IV Iureşti, Todireni
226 BT Școala cu clasele I-VIII Buhăceni, Truşeşti
227 BT Școala cu clasele I-VIII Hilişeu-Crişan, Hilişeu-Horia
228 BT Școala cu clasele I-VIII Hilişeu- Cloşca, Hilişeu-Horia
229 BT Școala cu clasele I-IV Corjăuţi, Hilişeu-Horia
230 BT Școala cu clasele I-IV nr.2 Oroftiana, Suharău
231 BT Școala cu clasele I-IV Cotu, Suharău
232 BT Școala cu clasele I-IV Socrujeni, Gorbăneşti
233 BT Școala cu clasele I-IV Bătrâneşti, Gorbăneşti
234 BT Școala cu clasele I-VIII Ionăşeni, Vf. Câmpului
235 BT Școala cu clasele I-VIII Sapoveni, Ungureni
236 BT Școala cu clasele I-IV Bohoghina, Bucecea
237 BT Școala cu clasele I-IV Jijia, Albeşti
238 BT Școala cu clasele I-IV Zoitani, Avrămeni
239 BT Școala cu clasele I-VIII Mitoc, Mitoc
240 BT Școala cu clasele I-IV Horia, Mitoc
241 BT Școala cu clasele I-IV Babiceni, Durneşti
242 BT Școala cu clasele I-IV Murguta, Dobarceni
243 BT Școala cu clasele I-IV Berza, Santa Mare
244 BT Școala cu clasele I-X Dingeni
245 BT Școala cu clasele I-IV Bivolari, Dobârceni
246 BT Școala cu clasele I-IV Cismăneşti, Dobârceni
247 BT Școala cu clasele I-IV Libertatea, Călăraşi
248 BT Școala cu clasele I-IV Negreşti, Mihălăşeni
249 BT Școala cu clasele I-VIII Iacobeni, Dingeni
250 BT Școala cu clasele I-VIII Stânca, Ştefăneşti
251 BT Școala cu clasele I-IV Bobuleşti, Ştefăneşti
252 BT Școala cu clasele I-IV Sârbi, Vlăsineşti
253 BT Școala cu clasele I-IV Durneşti, Santa Mare
254 BT Școala cu clasele I-IV Ilişeni, Santa Mare
255 BT Școala cu clasele I-IV Broşteni, Durneşti
256 BT Școala cu clasele I-IV Bârsăneşti, Durneşti
257 BT Școala cu clasele I-IV nr.2 Cucuteni, Durneşti
258 BT Școala cu clasele I-VIII Borolea, Hăneşti
259 BT Școala cu clasele I-VIII Hăneşti
260 BT Școala cu clasele I-IV Baseu, Havarna
261 BT Școala cu clasele I-IV Griviţa, Cordăreni
262 BT Școala cu clasele I-VIII Alba, Hudeşti
263 BT Școala cu clasele I-IV Başeu, Hudeşti
264 BT Școala cu clasele I-IV Stânca, George Enescu
265 BT Școala cu clasele I-VIII Horlăceni, Şendriceni
266 BT Școala cu clasele I-VIII Pădureni, Şendriceni
267 BT Școala cu clasele I-VIII Lozna, Lozna
268 BT Școala cu clasele I-VIII +Kindergarten Străteni, Lozna
269 BT Școala cu clasele I-VIII + Kindergarten Silistea, Mileanca
270 BT Școala cu clasele I-VIII Dumbrăviţa, Ibăneşti
271 BT Școala cu clasele I-IV Scutari, Mileanca
272 BT Școala cu clasele I-IV nr. 2 Păltiniş, Păltiniş
273 BT Școala cu clasele I-VIII Tăioasa, Darabani
274 BT Școala cu clasele I-VIII Lismaniţa, Darabani
275 BT Școala cu clasele I-VIII Dănăila, Darabani
276 BT Școala cu clasele I-VIII Mândreşti, Ungureni
277 BT Școala cu clasele I-IV Mânăstireni, Unţeni
278 BT Școala cu clasele I-IV Dacia, Nicşeni
279 BT Școala cu clasele I-VIII Borzeşti, Ungureni
280 BT Școala cu clasele I-VIII Broscăuţi, Broscăuţi
281 BT Școala cu clasele I-IV Durneşti, Ungureni
282 BT Școala cu clasele I-IV Hrişcani, Vlădeni
283 BT Școala cu clasele I-IV Călugărenii Noi, Ungureni
284 BT Școala cu clasele I-IV Soroceni, Unteni
285 BT Școala cu clasele I-IV nr.2 Roma
286 BT Școala cu clasele I-VIII Sauceniţa, Vaculesti
287 BT Școala cu clasele I-VIII no.3, Botosani
288 BT Școala cu clasele I-VIII no.5, Botosani
289 BT Școala cu clasele I-VIII no.2, Darabani
290 BT Școala cu clasele I-VIII no.2, Dorohoi
291 BT Școala cu clasele I-VIII Saveni
292 BT Vocational School Botosani (Seminary -Teologic "Sf. Gheorghe")
293 BT High School "Grigore Antipa" Botosani
294 BT High School Stefanesti
295 BT Professional School (Seminary Ortodox) "Sf. Ioan Iacob" Dorohoi
296 BT Școala cu clasele I-VIII Catamarasti
297 BT Școala cu clasele I-VIII Cernesti, Todireni
298 BT Școala cu clasele I-VIII Hanesti
299 BT Școala cu clasele I-VIII Mileanca
300 BT Școala cu clasele I-VIII nr 1 Todireni
301 BT Școala cu clasele I-VIII Paltinis
302 BT Școala cu clasele I-VIII Santa Mare
303 BT Școala cu clasele I-VIII Vorona
304 BT Școala cu clasele I-VIII wing A+C Sarafinesti, Corni
305 BT Școala cu clasele I-VIII Buzeni, com. Baluseni
306 BT Școala cu clasele I-VIII Joldesti - com Vorona
307 BT Şcoala cu clasele I-VIII Dobârceni, Dobârceni
308 BT Şcoala cu clasele I-VIII Lunca, Lunca
309 BT Şcoala cu clasele I-VIII Mihălăşeni, Mihălăşeni
310 BT Şcoala cu clasele I-VIII nr.1 Albeşti, Albeşti
311 BT Şcoala cu clasele I-VIII nr.1 Cristeşti, Cristeşti
312 BT Şcoala cu clasele I-VIII nr.1 Stăuceni, Stăuceni
313 BT Şcoala cu clasele I-VIII nr.1 Vârfu Câmpului, Vârfu Câmpului
314 BT Şcoala cu clasele I-VIII nr.3 Vorniceni, Vorniceni
315 BT Şcoala cu clasele I-VIII Răchiţi, Răchiţi
316 BV High School "Johannes Honterus", Braşov
317 BV Școala cu clasele I-VIII Moeciu de Sus, Moeciu
318 BV High School Pedagogic „A. Muresanu” wing A+B
319 BV Școala cu clasele I-VIII no. 2, Fagaras
320 BV Școala cu clasele I-VIII no. 4, Fagaras
321 BV Vocational School wing C, Fagaras
322 BV High School + Școala cu clasele I-VIII „M. Saulescu”, Predeal
323 BV Școala cu clasele I-VIII Recea
324 BV Școala cu clasele I-VIII wing A+B Prejmer
325 BV Școala cu clasele I-VIII Zizin
326 BV Școala cu clasele I-VIII Mandra
327 BV Şcoala cu clasele I-VIII Perşani, Şinca
328 BZ Școala cu clasele I-VIII Vintilă Vodă
329 BZ Școala cu clasele I-VIII Lunca Pripor, Nehoiu
330 BZ Școala cu clasele I-VIII Lopătăreasa, Bisoca
331 BZ Școala cu clasele I-VIII Săsenii Noi
332 BZ Școala cu clasele I-VIII Lipia, Merei
333 BZ Școala cu clasele I-IV Rudari
334 BZ Școala cu clasele I-VIII Dulbanu, Amaru
335 BZ Școala cu clasele I-VIII Băbeni, Topliceni
336 BZ Școala cu clasele I-VIII nr. 2 Râmnicelu
337 BZ College ( technical ) Buzau old wing
338 BZ High School "B.P. Hasdeu" wing II, Buzau
339 BZ School+High School Nehoiu, wing I+II
340 BZ Școala cu clasele I-VIII no.10, Buzau
341 BZ Școala cu clasele I-VIII no.2, Rm. Sarat
342 BZ Școala cu clasele I-VIII no.2, Buzau
343 BZ High School Berca
344 BZ Școala cu clasele I-VIII Balaceanu
345 BZ Școala cu clasele I-VIII Breaza
346 BZ Școala cu clasele I-VIII Fundeni Zarnesti
347 BZ Școala cu clasele I-VIII Largu
348 BZ Școala cu clasele I-VIII Luciu
349 BZ Școala cu clasele I-VIII nr 2 si gadinita Padina
350 BZ Școala cu clasele I-VIII Parscov
351 BZ Școala cu clasele I-VIII Vernesti
352 BZ Școala cu clasele I-VIII Gura Teghii
353 BZ Școala cu clasele I-VIII Catina
354 BZ Școala cu clasele I-VIII Puiesti
355 BZ Școala cu clasele I-VIII Grajdana, Tisau
356 BZ Școala cu clasele I-VIII Florica
357 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Bădila, Pârscov
358 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Blăjani, Blăjani
359 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Chiojdu, Chiojdu
360 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Ghergheasa, Ghergheasa
361 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Grebănu, Grebănu
362 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Măgura, Măgura
363 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Ruşeţu, Ruşeţu
364 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Ursoaia, Vipereşti
365 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Valea-Râmnicului, Valea Râmnicului
366 BZ Şcoala cu clasele I-VIII Ziduri, Ziduri
367 BZ Şcoala cu clasele I-X Lopătari, Lopătari
368 CJ Școala cu clasele I-VIII Frata, Frata
369 CJ Școala cu clasele I-VIII Năoiu, Cămăraşu
370 CJ Școala cu clasele I-VIII Mera, Baciu
371 CJ Școala cu clasele I-VIII Nireş, Mica
372 CJ Școala cu clasele I-IV Cubleşul Someşan, Panticeu
373 CJ Școala cu clasele I-IV Sărata, Panticeu
374 CJ Școala cu clasele I-VIII Dealu Negru, Călăţele
375 CJ High School "A. Papiu Ilarian", Dej
376 CJ High school "N. Balcescu", Cluj Napoca
377 CJ High School Deficienti de Vedere
378 CJ National College "Emil Racovita"
379 CJ National College "George Cosbuc", Cluj Napoca
380 CJ Școala cu clasele I-VIII no. 22, Cluj
381 CJ High School "Pavel Dan", Campia Turzii
382 CJ Școala cu clasele I-VIII Andrei Saguna, Turda
383 CJ Technical Colledge Turda
384 CJ High school (agricultural) Cuzdrioara
385 CJ Școala cu clasele I-VIII Aghires
386 CJ Școala cu clasele I-VIII Margau
387 CJ Școala cu clasele I-VIII Ploscos
388 CJ Școala cu clasele I-VIII Sancraiu
389 CJ School Feleacu wing B
390 CJ Școala cu clasele I-VIII Marisel
391 CJ Şcoala cu clasele I-VIII Borşa, Borşa
392 CJ Şcoala cu clasele I-VIII corp A, Săcuieu, Săcuieu
393 CJ Şcoala cu clasele I-VIII corp B, Unguraş, Unguraş
394 CJ Şcoala cu clasele I-VIII Iclod, Iclod
395 CJ Şcoala cu clasele I-VIII Măguri Bogdăneşti, Măguri Răcătău
396 CJ Şcoala cu clasele I-VIII Mănăstireni, Mănăstireni
397 CJ Şcoala cu clasele I-VIII Râşca, Râşca
398 CL Școala cu clasele I-VIII no. 8, Calarasi
399 CL Școala cu clasele I-VIII no.10 (old wing) , Calarasi
400 CL Școala cu clasele I-VIII, Fundulea
401 CL Vocational School "Al. Odobescu", Lehliu -Gara
402 CL Școala cu clasele I-VIII , Lehliu-Gara
403 CL Școala cu clasele I-VIII no. 2 , Oltenita (wing C)
404 CL Școala cu clasele I-VIII Al.Odobescu, Al.Odobescu
405 CL Școala cu clasele I-VIII Budesti
406 CL Școala cu clasele I-VIII Dichiseni
407 CL Școala cu clasele I-VIII Dragos Voda
408 CL Școala cu clasele I-VIII Frumusani
409 CL Școala cu clasele I-VIII Mitreni
410 CL Școala cu clasele I-VIII Chirnogi
411 CL Şcoala cu clasele I-IV Ciocăneşti, Ciocăneşti
412 CL Școala cu clasele I-IV Nr.2 Fundeni
413 CL Şcoala cu clasele I-VIII corp A, B, Independenţa, Independenţa
414 CL Şcoala cu clasele I-VIII Dorobanţu, Dorobanţu
415 CL Şcoala cu clasele I-VIII Dragalina, Dragalina
416 CL Şcoala cu clasele I-VIII Grădiştea, Grădiştea
417 CL Şcoala cu clasele I-VIII Ileana, Ileana
418 CL Şcoala cu clasele I-VIII Radu Vodă, Radu Vodă
419 CL Şcoala cu clasele I-VIII Şoldanu, Şoldanu
420 CL Şcoala cu clasele I-VIII Vlad Ţepeş, Vlad Ţepeş
421 CS Școala cu clasele I-IV Ştinăpari, Cărbunari
422 CS Școala cu clasele I-IV Ersig, Vermeş
423 CS Școala cu clasele I-IV Izgar, Vermeş
424 CS High School "Hercules", Baile Herculane
425 CS High School "Mircea Eliade", Resita
426 CS Școala cu clasele I-VIII no.1, Caransebes
427 CS Professional School (industrial) Moldova Noua
428 CS Școala cu clasele I-VIII no. 3, Oravita
429 CS Școala cu clasele I-VIII nr 1 Otelul Rosu
430 CS Școala cu clasele I-VIII nr 2 Bocsa
431 CS Școala cu clasele I-VIII Lupac
432 CS Școala cu clasele I-VIII Slatina Timis
433 CS Școala cu clasele I-VIII Socol
434 CS Școala cu clasele I-VIII Zavoi
435 CS Școala cu clasele I-VIII Pojejena
436 CS Şcoala cu clasele I-IV Şipotu Vechi, Dalboşeţ
437 CS Şcoala cu clasele I-IV Vrani, Vrani
438 CS Şcoala cu clasele I-VIII Armeniş, Armeniş
439 CS Şcoala cu clasele I-VIII Iablaniţa, Iablaniţa
440 CS Şcoala cu clasele I-VIII Mehadia, Mehadia
441 CS Şcoala cu clasele I-VIII Vărădia, Vărădia
442 CT Școala cu clasele I-VIII Stupina
443 CT Școala cu clasele I-VIII Făurei, Băneasa
444 CT High School Negru Voda
445 CT Școala cu clasele I-VIII no.20, Constanta
446 CT Școala cu clasele I-VIII no.11, Constanta
447 CT Școala cu clasele I-VIII no.13, Constanta
448 CT High School Anghel Saligny Cernavoda
449 CT High School Baneasa
450 CT Școala cu clasele I-VIII + Kindergarten Baneasa
451 CT Școala cu clasele I-VIII no.3, Navodari
452 CT Grup scolar Cobadin
453 CT Școala cu clasele I-VIII 23 August
454 CT Școala cu clasele I-VIII Dobromir
455 CT Școala cu clasele I-VIII Istria
456 CT Școala cu clasele I-VIII Mereni
457 CT Școala cu clasele I-VIII Mihai Viteazu
458 CT Școala cu clasele I-VIII Pecineaga
459 CT Școala cu clasele I-VIII Rasova
460 CT Școala cu clasele I-VIII Tariverde Cogealac
461 CT Scoala cls I-VIII Ciocarlia
462 CT Scoala I-VIII Castelul
463 CT Vocational School Castelul
464 CT Școala cu clasele I-VIII Tuzla
465 CT Școala cu clasele I-VIII nr. 1, Corbu
466 CT Şcoala cu clasele I-VIII Amzacea, Amzacea
467 CT Şcoala cu clasele I-VIII Ciocârlia de Sus (şcoala tătară) Ciocârlia
468 CT Şcoala cu clasele I-VIII Comana, Comana
469 CT Şcoala cu clasele I-VIII Cotu Văii, Albeşti
470 CT Şcoala cu clasele I-VIII Crucea, Crucea
471 CT Şcoala cu clasele I-VIII Dulceşti, 23 August
472 CT Şcoala cu clasele I-VIII Dumbrăveni, Dumbrăveni
473 CT Şcoala cu clasele I-VIII Lipniţa, Lipniţa
474 CT Şcoala cu clasele I-VIII Mircea Vodă, Mircea Vodă
475 CT Şcoala cu clasele I-VIII Nicolae Bălcescu, Nicolae Bălcescu
476 CT Școala cu clasele I-VIII Nr.10 Mihail Koiciu, Constanța
477 CT Şcoala cu clasele I-VIII Satu Nou, Mircea Vodă
478 CT Şcoala cu clasele I-VIII Siliştea, Siliştea
479 CT Şcoala cu clasele I-VIII Tortomanu, Tortomanu
480 CT Şcoala cu clasele I-VIII Vulturu, Vulturu
481 CT Şcoala vocaţională Ostrov, Ostrov
482 CV Școala cu clasele I-IV, no.2, Bodoc, Bodoc
483 CV Școala cu clasele I-IV + Kindergarten, Olteni, Bodoc
484 CV School Bod Peter Tg. Secuiesc
485 CV Vocational School Kos Karoly, corp 4B Sf. Gheorghe
486 CV Școala cu clasele I-IV corp C Haghig
487 CV Școala cu clasele I-VIII Mathe Janos, Hecrulian, Batanii Mari
488 CV Școala cu clasele I-VIII Tatrangi, Ozun
489 CV Școala cu clasele I-VIII Zabala
490 CV Școala cu clasele I-VIII Valea Mare, Valea Mare
491 CV Şcoala cu clasele I-VIII corp 2, Ghelinţa, Ghelinţa
492 CV Şcoala cu clasele I-VIII Mărtineni, Catalina
493 DB National College "Ienăchiţă Văcărescu" Târgovişte
494 DB High school “Vladimir Streinu”, Gaesti
495 DB Școala cu clasele I-VIII no. 1, Titu
496 DB Școala cu clasele I-VIII no. 3, Pucioasa
497 DB Vocational School Aurel Rainu Fieni
498 DB Școala cu clasele I-VIII Racari
499 DB National College economic Ion Ghica Targoviste
500 DB Școala cu clasele I-VIII no.3, Moreni
501 DB Școala cu clasele I-VIII Dragomiresti
502 DB Școala cu clasele I-VIII Gorgota Razvad
503 DB Școala cu clasele I-VIII Gura Foii
504 DB Școala cu clasele I-VIII Jugureni Uliesti
505 DB Școala cu clasele I-VIII Potlogi
506 DB Școala cu clasele I - VIII Catunu Cornesti
507 DB Școala cu clasele I-VIII Gorgota Valea Lunga
508 DB Școala cu clasele I-VIII Rancaciov Dragomiresti
509 DB Școala cu clasele I-X Darmanesti, Darmanesti
510 DB Şcoala cu clasele I-VIII Pierşinari, Pierşinari
511 DB Şcoala cu clasele I-VIII Pietrari, Pietrari
512 DB Şcoala cu clasele I-VIII (corp 1, corp 2) Iedera de Jos, Iedera
513 DB Şcoala cu clasele I-VIII Corp A şi B, Produleşti, Produleşti
514 DB Şcoala cu clasele I-VIII Corp A şi B, Suta Seacă, Raciu
515 DB Şcoala cu clasele I-VIII Mogoşani, Mogoşani
516 DB Şcoala cu clasele I-VIII Moţăieni, Moţăieni
517 DB Şcoala cu clasele I-VIII Ulieşti, Ulieşti
518 DJ National College " Fraţii Buzeşti"
519 DJ Școala cu clasele I-VIII no. 1 "Obedeanu" Craiova (wing 2)
520 DJ National College "Carol I" Craiova
521 DJ School no. 19, Craiova
522 DJ School no. 38 Craiova
523 DJ Vocational School Transport CF, Craiova (wing A)
524 DJ High School Fratii Buzesti Craiova, wing II
525 DJ Școala cu clasele I – VIII Ciuperceni Noi
526 DJ Școala cu clasele I – VIII Predesti
527 DJ Școala cu clasele I –VIII Scaiesti
528 DJ Școala cu clasele I-VIII Brabova
529 DJ Scoala I-VIII Bralostita Corp 1
530 DJ Scoala I-VIII Gichera
531 DJ Scoala I-VIII Sadova
532 DJ Școala cu clasele I - VIII, Marsani
533 DJ Școala cu clasele I-VIII Farcas
534 DJ Școala cu clasele I-VIIIno. 1 Dabuleni
535 DJ Şcoala cu clasele I-VIII "Marin Sorescu" Bulzeşti, Bulzeşti
536 DJ Şcoala cu clasele I-VIII (corp 1+2) Gherceşti, Gherceşti
537 DJ Şcoala cu clasele I-VIII Balota de Jos, Murgaşi
538 DJ Şcoala cu clasele I-VIII Bâlta, Filiaşi
539 DJ Şcoala cu clasele I-VIII Branişte, Daneţi
540 DJ Şcoala cu clasele I-VIII Celaru, Celaru
541 DJ Şcoala cu clasele I-VIII Drănic, Drănic
542 DJ Şcoala cu clasele I-VIII nr. 2 Daneţi, Daneţi
543 DJ Şcoala cu clasele I-VIII nr.2 Băileşti, Băileşti
544 DJ Şcoala cu clasele I-VIII Şimnicu de Sus, Şimnicu de Sus
545 DJ Şcoala cu clasele I-VIII Vârvoru de Jos, Vârvoru de Jos
546 GJ Școala cu clasele I-VIII Totea, Licurici
547 GJ Școala cu clasele I-VIII Vîrtopu, Ciuperceni
548 GJ Școala cu clasele I-IV Valea, Bolboşi
549 GJ National College "T. Arghezi", Tg. Carbunesti
550 GJ Școala cu clasele I-VIII "AL. Stefulescu", Tg. Jiu
551 GJ Școala cu clasele I-VIII no.2, Motru
552 GJ Școala cu clasele I-VIII "C. Savoiu", Tg Jiu
553 GJ High School Teologic, Tg Jiu
554 GJ Școala cu clasele I-VIII Capreni
555 GJ Școala cu clasele I-VIII Ciuperceni
556 GJ Școala cu clasele I-VIII Pesteana Jiu
557 GJ Școala cu clasele I-VIII Vagiulesti
558 GJ VocationalSchool (Industrial) Bustuchini
559 GJ Școala cu clasele I-VIII Lelesti, com. Lelesti
560 GJ Școala cu clasele I-VIII Radinesti, com. Danciulesti
561 GJ Școala cu clasele I-VIII Bucsana, com. Prigoria (initaial) Școala cu clasele I-VIII Stejari)
562 GJ Liceul Tudor Vladimirescu Târgu Jiu
563 GJ Şcoala cu clasele I-IV nr. 2 Polovragi, Polovragi
564 GJ Şcoala cu clasele I-IV Olteanu, Glogova
565 GJ Şcoala cu clasele I-VIII ,,Gh Uscăţescu" corp A şi B, Tg Cărbuneşti
566 GJ Şcoala cu clasele I-VIII Arcani, Arcani
567 GJ Şcoala cu clasele I-VIII Băleşti, Băleşti
568 GJ Şcoala cu clasele I-VIII Cernădia, Baia de Fier
569 GJ Şcoala cu clasele I-VIII Floreşti, Ţânţăreni
570 GJ Şcoala cu clasele I-VIII Polovragi, Polovragi
571 GJ Şcoala cu clasele I-VIII Prigoria, Prigoria
572 GJ Şcoala cu clasele I-VIII Teleşti, Teleşti
573 GJ Şcoala cu clasele I-VIII Valea Galbenului, Baia de Fier
574 GJ Şcoala vocaţională Turburea, Turburea
575 GL Școala cu clasele I-IV Traian
576 GL Școala cu clasele I-IV Satu Costi
577 GL Școala cu clasele. I-VIII Furcenii Noi
578 GL Școala cu clasele. I-VIII Băltăreţi
579 GL Școala cu clasele I-VIII Vameş, Piscu
580 GL Școala cu clasele I-VIII wing A Cuca
581 GL Școala cu clasele I-IV Podoleni Barcea
582 GL Școala cu clasele I-IV Plevna
583 GL Școala cu clasele I-VIII Petru Rareş, Frumuşiţa
584 GL Școala cu clasele I-IV no.3 Cavadineşti, Cavadineşti
585 GL Școala cu clasele I-VIII no.2 Cavadineşti
586 GL Școala cu clasele I-IV Slobozia, Corni
587 GL Școala cu clasele I-IV Gărbovăţ
588 GL Școala cu clasele I-VIII Tămăoani
589 GL Școala cu clasele I-VIII Pleşa
590 GL Școala cu clasele I-IV no. 2 Ciorăşti
591 GL Școala cu clasele I-VIII no.3 Drăculeşti
592 GL Școala cu clasele I-IV Comăneşti
593 GL Școala cu clasele I-IV Priponeştii de Jos
594 GL Școala cu clasele I-VIII Corni
595 GL Școala cu clasele I-VIII no. 1 wing C Matca
596 GL Școala cu clasele I-IV Ghingheşti
597 GL Școala cu clasele I-VIII Fântânele
598 GL Școala cu clasele I-IV Brătuleşti
599 GL Școala cu clasele I-VIII Cerţeşti
600 GL Școala cu clasele. I-IV nr.2 Ciureşti
601 GL Școala cu clasele I-VIII no.12, Galati
602 GL Vocational School "Traian", Galati
603 GL High School "Eremia Grigorescu, Tg.Bujor
604 GL Școala cu clasele I-VIII no.,1 Tecuci
605 GL Școala cu clasele I-VIII no.22, Galati
606 GL Școala cu clasele I-VIII no.4 (wing A+B), Tecuci
607 GL Școala cu clasele I-VIII no.6, Tecuci
608 GL School no. 19 wing B, Galati
609 GL Școala cu clasele I-VIII no. 18, Galaţi
610 GL Grup scolar Sfantul Andrei
611 GL High School T. Vladimirescu
612 GL Școala cu clasele I-VIII no.1 Barcea wing 1+2
613 GL Școala cu clasele I-VIII Oancea
614 GL Școala cu clasele I-VIII Pechea
615 GL Școala cu clasele I-VIII Vladesti
616 GL Școala cu clasele I-VIII wing 1 Nicoresti
617 GL Școala cu clasele I-VIII wing 1+2 Munteni
618 GL Școala cu clasele I-VIII Costache Negri
619 GL Școala cu clasele I-VIII Schela
620 GL Colegiul Național ”Spiru Haret” Tecuci
621 GL Şcoala cu clasele I-VIII Corp 1şi 2, Griviţa, Griviţa
622 GL Şcoala cu clasele I-VIII corp B, Rediu, Rediu
623 GL Şcoala cu clasele I-VIII Drăguşeni, Drăguşeni
624 GL Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 corp B, Cudalbi, Cudalbi
625 GL Şcoala cu clasele I-VIII nr. 2 Buceşti, Iveşti
626 GL Şcoala cu clasele I-VIII nr. 2 Chiraftei, Măstăcani
627 GL Şcoala cu clasele I-VIII nr. 2 Independenţa, Independenţa
628 GL Şcoala cu clasele I-VIII nr.1 Movileni, Movileni
629 GL Şcoala cu clasele I-VIII nr.1 Independenţa, Independenţa
630 GL Şcoala cu clasele I-VIII Tălpigi, Ghidigeni
631 GL Şcoala cu clasele I-VIII Ungureni, Munteni
632 GR Școala cu clasele I-VIII Vadu Lat, Bucşani
633 GR Școala cu clasele I-VIII no. 7, Giurgiu
634 GR National College "Ion Maiorescu" (new wing)
635 GR Școala cu clasele I-VIII Buturugeni
636 GR Școala cu clasele I-VIII Fratesti
637 GR Școala cu clasele I-VIII Hotarele
638 GR Școala cu clasele I-VIII Singureni, Singureni
639 GR Școala cu clasele I-VIII Milcovatu, com. Milcovatu
640 GR Şcoala cu clasele I-VIII Pădureni, Buturugeni
641 GR Şcoala cu clasele I-VIII Podu Doamnei, Clejani
642 GR Şcoala cu clasele I-VIII Zădăriciu, Vînătorii Mici
643 GR Şcoala vocaţională Mihăileşti, Mihăileşti
644 HD Școala cu clasele I-VIII no.2 Orăştie (M)
645 HD School grades I-IV, Geoagiu
646 HD School "A. Vlad", Orăştie - wing B,C
647 HD Training High School "S. Dragoi", Deva (school wing)
648 HD Școala cu clasele I-VIII Iscroni, Aninoasa
649 HD Școala cu clasele nr.2 Petrosani
650 HD Școala cu clasele I-VIII "Aron Densusianu", Haţeg
651 HD Școala cu clasele V-VIII no. 5 Petrila
652 HD Școala cu clasele I-VIII Aninoasa
653 HD Școala cu clasele I-VIII Calan
654 HD Școala cu clasele I-VIII Beriu
655 HD Școala cu clasele I-VIII Bosorod
656 HD Școala cu clasele I-VIII Harau
657 HD Școala cu clasele I-VIII Petros Baru
658 HD Școala cu clasele I-VIII Rau de Mori
659 HD HighSchool (teoretic) Ilia
660 HD Școala cu clasele I-VIII Gurasada
661 HR College (technical) "Batthyany Ignac", Gheorgheni
662 HR Vocational School (arta), Miecurea Ciuc
663 HR Școala cu clasele I-VIII Cristuru Secuiesc
664 HR Școala cu clasele I-VIII Petofi Sandor Miercurea Ciuc
665 HR Școala cu clasele I-VIII Maton Aron Sindominic
666 HR Școala cu clasele I-VIII nr.1 "O.C. Taslauanu" Bilbor
667 HR Școala cu clasele I-VIII nr. 1 Mugeni
668 HR Școala cu clasele I-VIII Betlehen Gabor Lazarea
669 HR Liceul "Tivai Nagy Imre" - corp B, Sânmartin, Sânmartin
670 HR Şcoala cu clasele I-IV Capul Corbului, Corbu
671 HR Şcoala cu clasele I-VIII "Kriza János", Căpâlniţa, Căpâlniţa
672 HR Şcoala vocaţională "Sövér Elek" structura Veres, clasele I-IV, Joseni, Joseni
673 IF Școala cu clasele I-VIII No.1 Jilava
674 IF Școala cu clasele l-Vlll no. 1 Nuci
675 IF Şcoala cu clasele I-VIII Corbeanca, Corbeanca
676 IF Şcoala cu clasele I-VIII nr.1 Tâncăbeşti, Snagov
677 IF Școala cu clasele I-VIII Nr.2 Ghermănești, Snagov
678 IL Școala cu clasele I-VIII Poiana, Ciulniţa
679 IL Școala cu clasele I-IV Făcăieni, Gaiţa
680 IL Școala cu clasele I-VIII M. Kogălniceanu
681 IL Școala cu clasele I-VIII Ciocârlia
682 IL Școala cu clasele I-VIII Buieşti
683 IL Școala cu clasele I-VIII Malu Rosu, Armăşeşti
684 IL Școala cu clasele I-VIII Brazi, Maia
685 IL Școala cu clasele I-VIII Movilita, Roşiori
686 IL Școala cu clasele I-IV Rasi, Sălcioara
687 IL Școala cu clasele I-VIII no. 7, Fetesti
688 IL Vocational School (agricultural) old wing , Urziceni
689 IL Școala cu clasele I-VIII no.2, Tandarei
690 IL Școala cu clasele I-VIII no.1, Slobozia
691 IL Grup scolar agricol I-VIII corp B Cazanesti
692 IL Școala cu clasele I-VIII Fierbinti
693 IL Școala cu clasele I-VIII Cocora
694 IL Școala cu clasele I-VIII Cosambesti
695 IL Școala cu clasele I-VIII Ograda incinata I-IV Dimieni
696 IL Școala cu clasele I-VIII Vladeni
697 IL Școala cu clasele I-X Andrasesti
698 IL Școala cu clasele I-VIII Brosteni
699 IL Școala cu clasele I-X Bordusani
700 IL Şcoala cu clasele I-IV Misleanu, Perieţi
701 IL Şcoala cu clasele I-IV Păltiniş, Perieţi
702 IL Școala cu clasele I-VIII ”Alexandru Odobescu” Urziceni
703 IL Școala cu clasele I-VIII ”Ion Heliade Rădulescu” Urziceni
704 IL Şcoala cu clasele I-VIII Adîncata, Adâncata
705 IL Şcoala cu clasele I-VIII Cegani, Cegani
706 IL Şcoala cu clasele I-VIII Dridu, Dridu
707 IL Şcoala cu clasele I-VIII Munteni-Buzău, Munteni-Buzău
708 IL Şcoala cu clasele I-X Coşereni, Coşereni
709 IS Școala cu clasele I-IV Tipileşti, Popricani
710 IS Școala cu clasele I-VIII Uricani, Miroslava
711 IS Școala cu clasele I-VIII Româneşti, Româneşti
712 IS Școala cu clasele I-VIII, wing B, Balş, Tg. Frumos
713 IS Școala cu clasele I-VIII Cristeşti, Brăieşti
714 IS Școala cu clasele I-VIII wing B, Brăeşti, Brăeşti
715 IS Școala cu clasele I-IV Arama, Coarnele Caprei
716 IS Școala cu clasele I-VIII wing B Gropniţa
717 IS Școala cu clasele I-IV Zlodica, Ceplenita
718 IS Școala cu clasele I-VIII wing B, Bârleşti, Erbiceni
719 IS Școala cu clasele I-IV Băiceni, Todireşti
720 IS Școala cu clasele I-VIII wingB Totoieşti, Erbiceni
721 IS Școala cu clasele I-IV Mitoc, Şipote
722 IS Școala cu clasele I-VIII wing B. M.Kogalniceanu, Ţigănaşi
723 IS Școala cu clasele I-VIII wing C, Păuşeşti, Dumeşti
724 IS Școala cu clasele I-VIII wing B,C, Cogeasca, Leţcani
725 IS Școala cu clasele I-IV Boatca, Dagata
726 IS Școala cu clasele I-IV Zece Prăjini, Dagata
727 IS Școala cu clasele I-IV wing B, Zagavia, Scobinţi
728 IS Școala cu clasele I-VIII Poiana, Deleni
729 IS Școala cu clasele I-VIII Slobozia, Deleni
730 IS Școala cu clasele I-VIII, wing B, Conteşti,Valea Seaca
731 IS Școala cu clasele I-VIII Icuşeni, Victoria
732 IS Școala cu clasele I-VIII wing B, Mirosloveşti, Mirosloveşti
733 IS Școala cu clasele I-IV Podişu, Bălţaţi
734 IS Școala cu clasele I-IV Cositeni, Podul Iloaie
735 IS Școala cu clasele I-IV Holm, Podu Iloaie
736 IS Școala cu clasele I-IV Valea Lupului, Valea Lupului
737 IS Școala cu clasele I-VIII wing B şi C, Fântânele, Focuri
738 IS Școala cu clasele I-VIII Larga Jijiei, Movileni
739 IS Școala cu clasele I-IV Chiscăreni, Şipote
740 IS Școala cu clasele I-IV Golăieşti, Golăieşti
741 IS Școala cu clasele I-VIII Rădeni, Trifeşti
742 IS Școala cu clasele I-IV Ursoaia, Româneşti
743 IS Școala cu clasele I-VIII Buhalniţa, Cepleniţa
744 IS Școala cu clasele I-IV Zbereni, Cotnari
745 IS Școala cu clasele I-VIII Tansa, Tansa
746 IS Școala cu clasele I-VIII wing A, Ruşi, Belceşti
747 IS Școala cu clasele I-VIII Bârnova, Bârnova
748 IS Școala cu clasele I-VIII wing B, Brădiceşti, Dolheşti
749 IS Școala cu clasele I-IV Sângeri, Gropniţa
750 IS Școala cu clasele I-VIII Ciorteşti, Ciorteşti
751 IS Școala cu clasele I-VIII Coropceni, Ciorteşti
752 IS Școala cu clasele I-IV Focuri, Focuri
753 IS Școala cu clasele I-IV Colţu Cornii, Grozeşti
754 IS Școala cu clasele I-VIII Horleşti, Horleşti
755 IS Școala cu clasele I-VIII wing B, Gorban, Gorban
756 IS Școala cu clasele I-IV Voineşti
757 IS Școala cu claseleI-VIII nr. 2 Butea
758 IS Școala cu clasele I-IV, nr.2, Mogoşeşti, Mogoşeşti
759 IS Școala cu clasele I-IV no.2, Mironeasa, Mironeasa
760 IS High School "Ion Neculce", Tg. Frumos-wing B
761 IS Școala cu clasele I-IV no. 12 "CAROL I", Iasi
762 IS Școala cu clasele I-IV, Sodomeni - Pascani
763 IS School no. 4 Tatarasti (Ionel Teodoreanu), Iasi
764 IS Vocational School Harlau
765 IS Școala cu clasele I-VIII no 22 "B.P.Hasdeu", Iasi-wing B
766 IS Technical College "Gh. Asachi", Iasi
767 IS Professional School (seminary - teologic) Sfantul Vasile cel Nou wing B, Iaşi
768 IS Școala cu clasele I-VIII Coarnele Caprei, Coarnele Caprei-wing A, B,C
769 IS Școala cu clasele I-VIII Gladenii Gandului Tibanesti
770 IS Școala cu clasele I-VIII Mircesti, Mircesti-wing B, C
771 IS Școala cu clasele I-VIII Mironeasa, Mironeasa-wing B
772 IS Școala cu clasele I-VIII Scheia, Al. I. Cuza
773 IS Școala cu clasele I-VIII Siretel, Siretel wing B
774 IS Școala cu clasele I-VIII Trifesti, Trifesti
775 IS Școala cu clasele I-VIII Victoria, Victoria
776 IS Școala cu clasele I-VIII Aroneanu, Aroneanu
777 IS Școala cu clasele I-VIII Pietrosu, Tatarusi
778 IS Şcoala cu clasele I-VIII Andrieşeni, Andrieşeni
779 IS Şcoala cu clasele I-VIII Buznea, Ion Neculce
780 IS Şcoala cu clasele I-VIII Corp A şi B, Prisecani, Prisecani
781 IS Şcoala cu clasele I-VIII Corp A, Gorban, Gorban
782 IS Şcoala cu clasele I-VIII Drăguşeni, Drăguşeni
783 IS Şcoala cu clasele I-VIII Goruni, Tomeşti
784 IS Şcoala cu clasele I-VIII Heci, Lespezi
785 IS Şcoala cu clasele I-VIII Osoi, Comarna
786 IS Şcoala cu clasele I-VIII Ţuţora, Ţuţora
787 IS Şcoala cu clasele I-VIII Voroveşti, Miroslava
788 MH Școala cu clasele I-IV Brânzeni, Ponoarele
789 MH Școala cu clasele I-VIII, Orsova
790 MH School no.6, Drobeta Turnu Severin
791 MH High School (pedagogic) "ST. Odobleja", Dr. Tr. Severin
792 MH High School + Școala cu clasele I-IV Vinju Mare
793 MH Școala cu clasele I-VII Balta Verde
794 MH Școala cu clasele I-VIII + Kindergarten Braznita Ocol
795 MH Școala cu clasele I-VIII Burila Mare
796 MH Școala cu clasele I-VIII Cujmir
797 MH Școala cu clasele I-VIII Greci
798 MH Școala cu clasele I-VIII Ponoarele
799 MH Școala cu clasele I-VIII Izvoralu, com. Tamna
800 MH Școala cu clasele I-VIII Jiana Veche, com. Jiana
801 MH Școala cu clasele I-VIII Eibenthal, com. Dubova
802 MH Școala cu clasele I-VIII Sovarna
803 MH Școala cu clasele I-VIII Ilovita
804 MH Școala cu clasele I-VIII Floresti
805 MH Şcoala cu clasele I-IV Lupşa de Sus, Broşteni
806 MH Şcoala cu clasele I-IV Siseşti, Siseşti
807 MH Şcoala cu clasele I-VIII Dârvari, Dârvari
808 MH Şcoala cu clasele I-VIII Ilovăţ, Ilovăţ
809 MH Şcoala cu clasele I-VIII Brezniţa-Motru, Brezniţa-Motru
810 MH Şcoala cu clasele I-VIII Comanda, Strehaia
811 MH Şcoala cu clasele I-VIII Gvardeniţa, Bălăciţa
812 MH Şcoala cu clasele I-VIII Hinova, Hinova
813 MM Școala cu clasele I-VIII Bicaz
814 MM Școala cu clasele I-VIII, Libotin, Tg. Lăpuş
815 MM Școala cu clasele I-IV Chelinţa, Ulmeni
816 MM Școala cu clasele I-IV+ Kindergarten Vişeu de Sus (Post Canton)
817 MM Școala cu clasele I-VIII "Gherman Vida", Sighetul Marmatiei
818 MM Școala cu clasele I-VIII no.1 Tg. Lapus wing A, B, C
819 MM Școala cu clasele I-VIII no.1 wing A,B, Seini
820 MM Școala cu clasele I-VIII no.1, Baia Sprie
821 MM Școala cu clasele I-VIII no.8, Borsa
822 MM Școala cu clasele I-VIII nr. 4, Borşa
823 MM Școala cu clasele I-VIII Soncuta Mare
824 MM Școala cu clasele I-VIII Tautii Magheraus
825 MM Școala cu clasele I-VIII Cernesti
826 MM Școala cu clasele I-VIII Grosii Tiblesului
827 MM Școala cu clasele I-VIII Lapusel, Recea
828 MM Școala cu clasele I-VIII Rogoz
829 MM Școala cu clasele I-VIII Ruscova Corp B
830 MM Școala cu clasele I-VIII Sapanta
831 MM Școala cu clasele I-VIII Virma Mica
832 MM Școala cu clasele I-VIII Oncesti, Barsana
833 MM Școala cu clasele I-VIII Crasna Viseu
834 MM Şcoala cu clasele I-VIII ,,Nejin Krai", Poienile de sub Munte, Poienile de sub Munte
835 MM Şcoala cu clasele I-VIII Arduzel, Ulmeni
836 MM Şcoala cu clasele I-VIII Iadăra, Mireşu Mare
837 MM Şcoala cu clasele I-VIII nr.2 "Octavian Goga" Rozavlea, Rozavlea
838 MM Şcoala cu clasele I-VIII nr.2 Repedea
839 MM Şcoala cu clasele I-VIII Petrova, Petrova
840 MM Şcoala cu clasele I-VIII Rus, Dumbrăviţa
841 MM Şcoala cu clasele I-VIII Tisa, Bocicoiu Mare
842 MS Școala cu clasele I-VIII no. 2 Reghin
843 MS Școala cu clasele I-VIII + Kindergarten Tonciu, Faragău
844 MS Școala cu clasele I-IV Sat- Nou (Gh. Doja)
845 MS Grup scolar economic Tg. Mures
846 MS Școala cu clasele I-VIII nr.2 Tg. Mures
847 MS Professional School (forestiera) Sovata
848 MS Școala cu clasele I-VIII Madaras
849 MS Școala cu clasele I-VIII Natyus Istvan, Chibed
850 MS Școala cu clasele I-VIII Seleus, com. Danes
851 MS Școala cu clasele I-VIII Brancovenesti
852 MS Școala cu clasele I-VIII Papiu Ilarian
853 MS Şcoala cu clasele I-VIII Aluniş, Aluniş
854 MS Şcoala cu clasele I-VIII Ceuaşu de Câmpie, Ceuaşu de Câmpie
855 MS Şcoala cu clasele I-VIII Lunca, Lunca
856 NT Scoala cls I-VIII Miron Costin, Trifeşti
857 NT Școala cu clasele I-VIII Târzia Brusturi, Drăgăneşti
858 NT Școala cu clasele I-VIII (wing B) Adjudeni, Tămăşeni
859 NT Școala cu clasele I-VIII wing C Gherăieşti, Gherăieşti
860 NT Școala cu clasele I-IV no. 3 Zăneşti
861 NT Școala cu clasele I-VIII wing B, Căciuleşti, Girov
862 NT Școala cu clasele I-IV Buhonca, Doljeşti
863 NT Școala cu clasele I-IV Săcăluşeşti, Agapia
864 NT Școala cu clasele I-VIII wing B, Traian , Zăneşti
865 NT Școala cu clasele I-IV Mastacăn, Dragomiresti
866 NT Școala cu clasele I-IV Munteni, Văleni (fosta Boteşti)
867 NT Școala cu clasele I-IV Gorun, Oniceni
868 NT Școala cu clasele I-IV no.3 Războieni, Războieni
869 NT Școala cu clasele I-IV Chicerea, Stăniţa
870 NT Școala cu clasele I-IV Văratec, Agapia
871 NT Școala cu clasele I-IV Veja, Stăniţa
872 NT Școala cu clasele I-IV Ticos, Bicazu Ardelean
873 NT Școala cu clasele I-IV Crăieşti, Bozieni
874 NT Școala cu clasele I-IV Rugineşti, Hangu
875 NT Școala cu clasele I-VIII wing B Telec, Bicazu Ardelean
876 NT Școala cu clasele I-IV Bârnadu, Bicaz-Chei
877 NT Școala cu clasele I-IV Izvoru, Ion Creangă
878 NT Școala cu clasele I-IV Nistria, Bara
879 NT Școala cu clasele I-IV Poiana Humii, Oniceni
880 NT Școala cu clasele I-IV Muncel, Valea Ursului
881 NT Art School P.Neamt, wing B
882 NT Școala cu clasele I-VIII no 2 wing A , Roman
883 NT School " Ion Creanga " wing B+D ,Targu Neamt
884 NT Școala cu clasele I-VIII no. 1, Targu Neamt
885 NT High School ,,Veniamin Costache" Tg, Neamţ
886 NT Școala cu clasele I-VIII "C-tin Romanescu" Galu wing B, Poiana Teiului
887 NT Școala cu clasele I-VIII Izvoarele, Bahna
888 NT Școala cu clasele I-VIII nr.1 Silistea Romani
889 NT Școala cu clasele I-VIII Rediu
890 NT Școala cu clasele I-VIII wing B Ion Creanga, Ion Creanga
891 NT Școala cu clasele I-VIII Grumazesti , Grumazesti, corp B, C
892 NT Școala cu clasele I-VIII Tirpesti, Petricani
893 NT Colegiul Naţional "Roman Vodă" corp A, municipiul Roman
894 NT Şcoala cu clasele I-IV Cracăul Negru, Crăcăoani
895 NT Şcoala cu clasele I-IX Dămuc, Dămuc
896 NT Şcoala cu clasele I-VIII corp A, Cotu Vameş, Horia
897 NT Şcoala cu clasele I-VIII Corp A, Făurei, Făurei
898 NT Şcoala cu clasele I-VIII corp B, Horia, Horia
899 NT Şcoala cu clasele I-VIII nr. 2 Urecheni, Urecheni
900 NT Şcoala cu clasele I-VIII nr. 5 municipiul Roman, Corp I si II
901 NT Şcoala cu clasele I-VIII Secuieni, Secuieni
902 NT Şcoala cu clasele I-VIII Vaduri, Alexandru cel Bun
903 OT Școala cu clasele I-IV Petculeşti, Grădinari
904 OT Școala cu clasele I-IV Oteştii de Jos, Cungrea
905 OT Școala cu clasele I-VIII, Negreni
906 OT Școala cu clasele I-VIII nr 3, Caracal
907 OT Școala cu clasele I-VIII nr 4, Caracal
908 OT Școala cu clasele I-VIII, Margineni Slobozia
909 OT Școala cu clasele I-VIII Celeiu, Corabia
910 OT Școala cu clasele I-VIII Maruntei, Maruntei
911 OT Școala cu clasele I-VIII Pirscoveni, Pirscoveni
912 OT Școala cu clasele I-VIII Stefan cel Mare, Stefan cel Mare
913 OT Școala cu clasele I-VIII Cilieni, com. Cilieni
914 OT Școala cu clasele I-VIII Morunglav, Morunglav
915 OT Școala cu clasele I-VIII Strejestii de Jos, Strejesti
916 OT Liceul "Iancu Jianu" corp A, Iancu Jianu
917 OT Liceul "Tudor Vladimerescu" Drăgăneşti, Drăgăneşti Olt
918 OT Școala cu clasele I-IV Floru, Icoana
919 OT Școala cu clasele I-VIII Alunișu, Spineni
920 OT Şcoala cu clasele I-VIII Cungrea, Cungrea
921 OT Şcoala cu clasele I-VIII Gârcov, Gârcov
922 OT Şcoala cu clasele I-VIII Greci, Osica de Sus
923 OT Şcoala cu clasele I-VIII Poganu, Verguleasa
924 OT Şcoala cu clasele I-VIII Vişina Nouă, Vişina Nouă
925 PH High School (theoretical), Urlati
926 PH School no.14 "Sf. Vasile" Ploiesti
927 PH National College “ Nicolae Grigorescu“, Campina
928 PH Școala cu clasele I-VIII "Sf. Vineri", Ploiesti (old wing)
929 PH Professional School Boldesti Scaieni
930 PH Școala cu clasele I-VIII Darvari
931 PH Școala cu clasele I-VIII Filipesti de Targ, Cuza Voda
932 PH Școala cu clasele I-VIII Gornet Cricov
933 PH Școala cu clasele I-VIII Secaria, Secaria
934 PH Şcoala cu clasele I-IV Bărăitaru, Drăgăneşti
935 PH Şcoala cu clasele I-VIII corp B, Starchiojd
936 PH Şcoala cu clasele I-VIII nr. 2 Telega, Telega
937 PH Şcoala cu clasele I-VIII Varbila, Iordacheanu
938 SB Școala cu clasele I-VIII Porumbacu
939 SB Școala cu clasele I-VIII no.11, Sibiu
940 SB Școala cu clasele I-VIII no.15, Sibiu
941 SB Școala cu clasele I-VIII nr 10 Batory Istvan, Medias
942 SB Colegiul national Gh. Lazar
943 SB National College (industrial) "Terezianum", Sibiu (old wing)
944 SB High School Săliste (wing B – old School)
945 SB Școala cu clasele I-VIII no.1, Avrig
946 SB Școala cu clasele I-VIII no.2, Medias
947 SB Școala cu clasele I-VIII no.4, Sibiu
948 SB Școala cu clasele I-VIII Atel
949 SB Școala cu clasele I-VIII corp D+E Racovita
950 SB Școala cu clasele I-VIII Iacobeni
951 SB Școala cu clasele I-VIII Seica Mare
952 SB Școala cu clasele I-VIII Bradeni
953 SB Şcoala cu clasele I-VIII Apoldu de Sus, Miercurea Sibiului
954 SB Şcoala cu clasele I-VIII Buzd, Brateiu
955 SB Şcoala cu clasele I-VIII Mălâncrav, Laslea
956 SB Şcoala cu clasele I-VIII Poplaca, Poplaca
957 SB Şcoala cu clasele I-VIII Târnava, Târnava
958 SJ Școala cu clasele I-VIII Inău, Someş-Odorhei
959 SJ Școala cu clasele I-IV Ciumărna, Românaşi
960 SJ Școala cu clasele I-IV Chichişa, Românaşi
961 SJ Școala cu clasele I-VIII Pusta Vale, Şimleul Silvaniei
962 SJ Școala cu clasele I-IV wing 2, Mal, Sâg
963 SJ Vocational School " Voievodul Gelu" wing A, Zalau
964 SJ Vocational School (agricultural) "Mihai Viteazul", Zalau
965 SJ Școala cu clasele I-VIII nr.1, Simleul Silvaniei
966 SJ Școala cu clasele I-VIII nr.1, Cehul Silvaniei
967 SJ Școala cu clasele I-VIII Alunis
968 SJ Școala cu clasele I-VIII Babeni
969 SJ Școala cu clasele I-VIII Deja
970 SJ Școala cu clasele I-VIII Dersida
971 SJ Școala cu clasele I-VIII Faget
972 SJ Școala cu clasele I-VIII Letca
973 SJ Școala cu clasele I-VIII Fildu de Mijloc
974 SJ Școala cu clasele I-VIII Giurtelec
975 SJ Școala cu clasele I-VIII Valcau de Sus
976 SJ Şcoala cu clasele I-VIII Sânmihaiu Almaşului, Sânmihaiu Almaşului
977 SJ Şcoala cu clasele I-VIII, Bănişor, Bănişor
978 SJ Şcoala cu clasele I-VIII, Bobota, Bobota
979 SJ Şcoala cu clasele I-VIII, Boghiş, Boghiş
980 SJ Şcoala cu clasele I-VIII, Chieşd, Chieşd
981 SM Școala cu clasele I-VIII Medieşul Aurit
982 SM Școala cu clasele V-VIII Beltiug
983 SM Școala cu clasele I-IV Culciu Mic, Culciu
984 SM Școala cu clasele I-VIII "C. Brancoveanu", Satu Mare
985 SM Școala cu clasele I-VIII "Grigore Moisil", Satu Mare
986 SM Școala cu clasele I-VIII no.13, Satu Mare
987 SM Școala cu clasele I-VIII nr.1, wing 1, Carei
988 SM Școala cu clasele I-VIII Apa
989 SM Școala cu clasele I-VIII Batarci
990 SM Școala cu clasele I-VIII Halmeu
991 SM Școala cu clasele I-VIII Valea Vinului
992 SM Școala cu clasele I-VIII Acis, wing B
993 SM Școala cu clasele I-VIII + gradinita Viile Satu Mare
994 SM Şcoala cu clasele I-IV Peleş, Lazuri
995 SM Şcoala cu clasele I-VIII Amati, Păuleşti
996 SM Şcoala cu clasele I-VIII corp A, Giorocuta, Supuru de Jos
997 SM Şcoala cu clasele I-VIII corp B, Dobra, Supuru de Jos
998 SM Şcoala cu clasele I-VIII corp C, Andrid, Andrid
999 SM Şcoala cu clasele I-VIII Drăguşeni, Turulung
1000 SM Şcoala cu clasele I-VIII Răteşti, Beltiug
1001 SV Școala cu clasele I-VIII nr.1 Petia, Buneşti
1002 SV Școala cu clasele I-VIII wing B, Bogata, Baia
1003 SV Școala cu clasele I-VIII Păltinoasa, Păltinoasa
1004 SV Școala cu clasele I-VIII Cotu Băii, Fântâna Mare
1005 SV Școala cu clasele I-VIII Holda, Broşteni
1006 SV Școala cu clasele I-VIII Humoreni, Comăneşti
1007 SV Școala cu clasele I-IV Stamate, Fântânele
1008 SV Școala cu clasele I-VIII Giurgeşti, Vultureşti
1009 SV Școala cu clasele I-VIII, Poieni – Solca
1010 SV Vocational School, Falticeni
1011 SV High School "Tomsa Voda", Solca
1012 SV High School “Ion Luca”, Vatra Dornei
1013 SV National College “Dragos Voda”, Campulung
1014 SV Școala cu clasele I-VIII no.4, Vatra Dornei
1015 SV National College “Nicu Gane” Falticeni
1016 SV Școala cu clasele I-VIII no.1 Casvana (wing A+B)
1017 SV Școala cu clasele I-VIII no.2 Vicovu de Sus
1018 SV Școala cu clasele I-VIII Baisesti, Cornu Luncii
1019 SV Școala cu clasele I-VIII no. 1 "Dimitrie Gusti" Fundu Moldovei
1020 SV Școala cu clasele I-VIII no.2 Remezau, Vicovu de Jos
1021 SV Școala cu clasele I-VIII Paraie, Malini
1022 SV Școala cu clasele I-VIII Stulpicani
1023 SV Școala cu clasele I-VIII Voievodeasa, Sucevita
1024 SV Școala cu clasele I-VIII Voitinel
1025 SV Școala cu clasele I-VIII Volovat wing B
1026 SV Școala cu clasele I-VIII Balcauti
1027 SV Școala cu clasele I-VIII Buda, Zvoristea (Wing A)
1028 SV Şcoala cu clasele I-IV Bosânci, Bosânci
1029 SV Şcoala cu clasele I-VIII Basarabi, Preuteşti
1030 SV Şcoala cu clasele I-VIII Grăniceşti, Grăniceşti
1031 SV Şcoala cu clasele I-VIII Gura Putnei, Putna
1032 SV Şcoala cu clasele I-VIII Mironu, Valea Moldovei
1033 SV Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Bilca, Bilca
1034 SV Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Plopi, Bogdăneşti
1035 SV Şcoala cu clasele I-VIII Pătrăuţi, Pătrăuţi
1036 SV Şcoala cu clasele I-VIII Zamostea, Zamostea
1037 TL Școala cu clasele I-VIII Nifon Hamcearca
1038 TL Școala cu clasele I-VIII Sălcioara, Jurilovca wing A
1039 TL Școala cu clasele I-VIII Sâmbăta Nouă, Topolog
1040 TL Școala cu clasele I-VIII wing B Cataloi, Frecăţei
1041 TL Școala cu clasele I-IV Fântâna Mare, Ciucurova
1042 TL Școala cu clasele I-VIII wing A, Rândunica, Mihail Kogălniceanu
1043 TL Școala cu clasele I-VIII wing A, Slava Cercheză, Slava Cercheză
1044 TL Școala cu clasele I-VIII Smârdan, Smârdan
1045 TL Școala cu clasele I-VIII wing B, Jijila, Jijila
1046 TL Școala cu clasele I-IV Mahmudia, Mahmudia
1047 TL Școala cu clasele I-VIII wing A, Dunavăţu de Jos, Murighiol
1048 TL Școala cu clasele I-IV Topolog, Topolog
1049 TL Școala cu clasele I-VIII wing A+B, Hamcearca, Hamcearca
1050 TL Școala cu clasele I-VIII wing B, Cerna, Cerna
1051 TL High School "C.Bratescu", Isaccea
1052 TL Școala cu clasele I-VIII no. 12, Tulcea
1053 TL Școala cu clasele I-VIII no. 6 (Grigore Antipa), Tulcea
1054 TL Școala cu clasele I-VIII Sulina
1055 TL Școala cu clasele I-VIII no. 3, Tulcea
1056 TL School no. 11, Tulcea
1057 TL School no. 2, Tulcea
1058 TL Professional School, Macin
1059 TL Școala cu clasele I-VIII "I.L.Caragiale", Tulcea
1060 TL Școala cu clasele I-VIII, "Gh. Banea", Măcin
1061 TL Școala cu clasele I-VIII, "Mircea Cel Batran", Babadag
1062 TL Școala cu clasele I-VIII, "Nifon Balasescu" - wing B, Tulcea
1063 TL Professional School (agricultural) "N. Cornateanu" - Tulcea
1064 TL Grup scolar agricol corp B Topolog
1065 TL Școala cu clasele I-VIII Baia
1066 TL Școala cu clasele I-VIII Jurilovca
1067 TL Școala cu clasele I-VIII M. Kogalniceanu
1068 TL Școala cu clasele I-VIII Murighiol
1069 TL Școala cu clasele I-VIII Niculitel Corp A
1070 TL Școala cu clasele I-VIII Sarichioi, com Sarichioi
1071 TL Școala cu clasele I-VIII Ceamurlia de Jos, com. Ceamurlia de Jos
1072 TL Şcoala cu clasele I-VIII corp A Luncaviţa, Luncaviţa
1073 TL Şcoala cu clasele I-VIII Crişan, Crişan
1074 TL Şcoala cu clasele I-VIII Dăeni, Dăeni
1075 TL Şcoala cu clasele I-VIII Nalbant, Nalbant
1076 TL Şcoala cu clasele I-VIII Neatârnarea, Beidaud
1077 TL Şcoala cu clasele I-VIII Ostrov, Ostrov
1078 TL Şcoala cu clasele I-VIII Sarighiol de Deal, Beidaud
1079 TM Școala cu clasele I-VIII Urseni, Moşniţa Nouă
1080 TM High School "Traian Vuia", Faget
1081 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 11, Timisoara
1082 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 14, Timisoara
1083 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 3, Lugoj
1084 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 4, Lugoj
1085 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 4, Timisoara
1086 TM High School, (theoretical) Buzias
1087 TM High School, Sannicolau Mare
1088 TM National College "Brediceanu", Lugoj
1089 TM Școala cu clasele l-lV no. 1, Jimbolia
1090 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 2, Sannicolau Mare
1091 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 2, Jimbolia
1092 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 5, Timisoara
1093 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 6, Lugoj
1094 TM Școala cu clasele l-Vlll no.12, Timisoara
1095 TM Școala cu clasele l-Vlll, Buzias
1096 TM National College ,,F.S.Nitti", Timişoara
1097 TM Școala cu clasele l-Vlll no. 21, Timişoara
1098 TM High school Recas
1099 TM Școala cu clasele I-VIII Balint
1100 TM Școala cu clasele I-VIII Bethausen
1101 TM Școala cu clasele I-VIII Cheversu Mare, Chetroasa
1102 TM Școala cu clasele I-VIII Comlosu Mare
1103 TM Școala cu clasele I-VIII Criciova
1104 TM Școala cu clasele I-VIII Giulvaz
1105 TM Școala cu clasele I-VIII Manastur
1106 TM Școala cu clasele I-VIII Periam
1107 TM Școala cu clasele I-VIII Pietroasa
1108 TM Școala cu clasele I-VIII Remetea Marea
1109 TM Școala cu clasele I-VIII Sanandrei
1110 TM Școala cu clasele l-Vlll Carani
1111 TM Școala cu clasele l-Vlll Cenei
1112 TM Şcoala cu clasele I-VIII Becicherecu Mic
1113 TM Şcoala cu clasele I-VIII Biled, Biled
1114 TM Şcoala cu clasele I-VIII Bulgărus, Lenauheim
1115 TM Şcoala cu clasele I-VIII Cărpiniş, Cărpiniş
1116 TM Şcoala cu clasele I-VIII Cenad, Cenad
1117 TM Şcoala cu clasele I-VIII Cerneteaz, Giarmata
1118 TM Şcoala cu clasele I-VIII Denta, Denta
1119 TM Şcoala cu clasele I-VIII Gavojdia, Gavojdia
1120 TM Şcoala cu clasele I-VIII Gelu, Variaş
1121 TM Şcoala cu clasele I-VIII Jebel, Jebel
1122 TM Şcoala cu clasele I-VIII Niţchidorf, Niţchidorf
1123 TM Şcoala cu clasele I-VIII Săcălaz, Săcălaz
1124 TM Şcoala cu clasele I-VIII Satchinez, Satchinez
1125 TM Şcoala cu clasele I-VIII Teremia Mare, Teremia Mare
1126 TM Şcoala cu clasele I-VIII Tormac, Tormac
1127 TM Şcoala cu clasele I-VIII Uivar, Uivar
1128 TM Şcoala cu clasele I-VIII Variaş, Variaş
1129 TR High School (economic) Rosiorii de Vede
1130 TR School no. 3 “Gala Galaction”, Rosiori de Vede
1131 TR College (technical) Alexandria
1132 TR Școala cu clasele I-VIII "Stefan cel Mare" Alexandria
1133 TR Școala cu clasele I-VIII no.4, Turnu Magurele
1134 TR Școala cu clasele I-VIII "M. Eminescu" Rosiorii de Vede
1135 TR Școala cu clasele I-VIII Vartoapele de Sus
1136 TR Școala cu clasele I-VIII Laceni Orbeasca
1137 TR Școala cu clasele I-VIII Trivalea Mosteni
1138 TR Școala cu clasele l-Vlll Gratia, Gratia
1139 TR Şcoala cu clasele I-VIII Bâscoveni, Gălăteni
1140 TR Şcoala cu clasele I-VIII nr. 1 Liţa, Liţa
1141 TR Şcoala cu clasele I-VIII Poeni, Poeni
1142 TR Şcoala cu clasele I-VIII Vităneşti, Vităneşti
1143 VL Școala cu clasele I - VIII, Calimanesti, wing A
1144 VL Școala cu clasele I - VIII, Calimanesti, wing B
1145 VL High School (Școala cu clasele I-IV), Brezoi
1146 VL Școala cu clasele I - VIII, Zlatarei - Dragasani
1147 VL High School teoretic Baile Govora
1148 VL Professional School (energetic) Ramnicu Valcea
1149 VL Gr.Sc. Ec., Adm. Si Serv, Rm. Valcea
1150 VL Școala cu clasele I-VIII "Luca Solomon" Vaideeni
1151 VL Școala cu clasele I-VIII + Kindergarten Amarasti
1152 VL Școala cu clasele I-VIII Sirineasa
1153 VL Școala cu clasele I-VIII Tina, Livezi
1154 VL Școala cu clasele I-VIII Tomsani
1155 VL Școala cu clasele I-VIII Ulmetu Copaceni
1156 VL Școala cu clasele I-VIII Creteni, Creteni
1157 VL Școala cu clasele I-VIII Mateesti, Mateesti
1158 VL Școala cu clasele I-VIII Stroiesti
1159 VL Școala cu clasele I-VIII Maldaresti
1160 VL Școala cu clasele I-VIII Cuieni, com. Roiesti
1161 VL Liceul Grădiştea, Grădiştea
1162 VL Şcoala cu clasele I-IV Laloşu, Laloşu
1163 VL Şcoala cu clasele I-VIII corp B, Priporu, Vlădeşti
1164 VL Şcoala cu clasele I-VIII Dobruşa, Ştefăneşti
1165 VL Şcoala cu clasele I-VIII Găujani, Boişoara
1166 VL Şcoala cu clasele I-VIII Predeşti, Nicolae Bălcescu
1167 VL Şcoala cu clasele I-VIII Slătioara, Slătioara
1168 VL Şcoala cu clasele I-VIII Stoeneşti, Berislăveşti
1169 VL Şcoala cu clasele I-VIII Turceşti, Mateeşti
1170 VN Școala cu clasele I-IV Călimăneasa, Tănăsoaia
1171 VN Școala cu clasele I-IV Galbeni, Tănăsoaia
1172 VN Școala cu clasele I-IV Costisa Tanasoaia
1173 VN Școala cu clasele I-IV Placinteni Boghesti
1174 VN Școala cu clasele I-IV Domneşti, Pufeşti
1175 VN Școala cu clasele I-IV Argea
1176 VN Școala cu clasele I-IV Dealul Cucului Poiana Cristei
1177 VN Școala cu clasele I-IV Dumitresti Fata, Dumitresti
1178 VN Școala cu clasele I-IV Surlea Paunesti
1179 VN Școala cu clasele I-IV Bordeşti
1180 VN Școala cu clasele I-IV Bicestii de Sus
1181 VN Școala cu clasele I-VIII Coriteni
1182 VN Școala cu clasele I-IV Covrag
1183 VN Școala cu clasele I-IV Serbanesti Corbita
1184 VN Școala cu clasele I-IV Jitia Jitia
1185 VN Școala cu clasele I-IV Poienile Gura Calitei
1186 VN Școala cu clasele I-IV Rasca Gura Calitei
1187 VN Școala cu clasele I-IV Jitia de Jos nr.2, Jitia
1188 VN Școala cu clasele I-IV Rachitasu Garoafa
1189 VN Școala cu clasele I-IV Mahriu Poiana Cristei
1190 VN Școala cu clasele I-IV Plopu Gura Calitei
1191 VN Școala cu clasele I-IV Podul Lac. Poiana Cristei
1192 VN Școala cu clasele I-IV Rachitasu Andreiasu
1193 VN Școala cu clasele I-IV Sirbi Tifesti
1194 VN Școala cu clasele I-IV Ţipău, Paltin (Spulber)
1195 VN Școala cu clasele I-VIII Dealul Lung Gura Calitei
1196 VN High school grades I-XII, Odobesti
1197 VN High School "Ion Slavici", Panciu
1198 VN Școala cu clasele I-VIII no.1, Adjud
1199 VN High school (sport) , Focsani
1200 VN Școala cu clasele I-VIII no.1, Panciu
1201 VN Școala cu clasele I-VIII nr.1 Marasesti
1202 VN High School (agricultural) nr. 5, Focsani
1203 VN Școala cu clasele I-VIII no.3, Adjud
1204 VN Școala cu clasele I-VIII Barsesti
1205 VN Școala cu clasele I-VIII Batinesti, Tifesti
1206 VN Școala cu clasele I-VIII Naruja
1207 VN Școala cu clasele I-VIII no.1 Paunesti
1208 VN Școala cu clasele I-VIII Paltin (corp A+B)
1209 VN Școala cu clasele I-VIII Poiana Cristei
1210 VN Școala cu clasele I-VIII Slimnic, Tamboiesti
1211 VN Școala cu clasele I-VIII Slobozia Bradului
1212 VN Școala cu clasele I-X Dimitrie Gusti sat Nereju Mare, Nereju
1213 VN Vocational School "Simion Mehedinti" , Vidra
1214 VN Școala cu clasele I-VIII Ploscuteni
1215 VN Școala cu clasele I-VIII Spulber
1216 VN Școala cu clasele I-VIII Valea Sarii
1217 VN Şcoala cu clasele I-VIII Cârligele, Cârligele
1218 VN Şcoala cu clasele I-VIII Homocea, Homocea
1219 VN Şcoala cu clasele I-VIII Jitia, Jitia
1220 VN Şcoala cu clasele I-VIII Negrileşti, Negrileşti
1221 VN Şcoala cu clasele I-VIII nr.1 Jariştea, Jariştea
1222 VN Şcoala cu clasele I-VIII nr.2 Gugeşti, Gugeşti
1223 VN Şcoala cu clasele I-VIII Pufeşti, Pufeşti
1224 VN Şcoala cu clasele I-VIII Rotileştii Mari, Câmpuri
1225 VN Şcoala cu clasele I-VIII Străoane, Străoane
1226 VN Şcoala cu clasele I-VIII Tănăsoaia, Tănăsoaia
1227 VN Şcoala cu clasele I-VIII Vârteşcoiu, Vârteşcoiu
1228 VN Şcoala vocaţională Dumitreşti, Dumitreşti
1229 VS Școala cu clasele I-VIII Sauca-Laza
1230 VS Școala cu clasele I-VIII Vulturesti-Vulturesti
1231 VS Școala cu clasele I-VIII Oprisita -Poienesti
1232 VS Școala cu clasele I-IV Armasoaia, Pungesti
1233 VS Școala cu clasele I-IV Bogesti-Pogana
1234 VS Școala cu clasele I-VIII Perieni 2-Perieni
1235 VS Școala cu clasele I-IV Cetatuia-Puiesti
1236 VS Școala cu clasele I-VIII Recea - Iana
1237 VS Școala cu clasele I-VIII Doagele-Dragomiresti
1238 VS Școala cu clasele I-VIII Ursoaia-Ivanesti
1239 VS Școala cu clasele I-IV Poienesti Poienesti
1240 VS Școala cu clasele I-IV Huc-Todiresti
1241 VS Școala cu clasele I-VIII Chetrosu-Gherghesti
1242 VS Școala cu clasele I-VIII Iana,Corp B,- Iana
1243 VS Școala cu clasele I-IV Cursesti Deal Pungesti
1244 VS Școala cu clasele I-VIII Tomesti-Pogana
1245 VS Școala cu clasele I-VIII Lalesti-Puiesti
1246 VS Școala cu clasele I-IV Lacu Babei-Bogdana
1247 VS Școala cu clasele I-VIIIObarseni- Vinderei
1248 VS Școala cu clasele I-IV Mascurei-Pogana
1249 VS Școala cu clasele I-VIII Voinesti-Voinesti
1250 VS Școala cu clasele I-VIII Avramesti- Voinesti
1251 VS Școala cu clasele I-VIII Mireni - Coroieşti
1252 VS Școala cu clasele I-VIII Satu Nou-Solesti
1253 VS Școala cu clasele I-VIII Rasesti-Dranceni
1254 VS Școala cu clasele I-VIII Broscosesti-Lunca Banului
1255 VS Școala cu clasele I-VIII Poganesti- Stanilesti
1256 VS Școala cu clasele I-VIII Floreni Murgeni
1257 VS Școala cu clasele I-VIII Tarzii Oltenesti
1258 VS Școala cu clasele I-IV Carja-Murgeni
1259 VS Școala cu clasele I-VIII Popeni - Zorleni
1260 VS Școala cu clasele I-IV Bozia-Falciu
1261 VS Școala cu clasele I-IV Oltenesti Oltenesti
1262 VS Școala cu clasele I-IV Hurdugi- D. Cantemir
1263 VS Școala cu clasele I-IV Corbu-Lipovat
1264 VS Școala cu clasele I-VIII Trestiana Grivita
1265 VS Școala cu clasele I-VIII Rosiesti-Rosiesti
1266 VS Școala cu clasele I-VIII Dodesti-Viisoara
1267 VS Școala cu clasele I-VIII,Albesti-Albesti
1268 VS Școala cu clasele I-IV Iaz-Solesti
1269 VS Școala cu clasele I-VIII Barbosi-Hoceni
1270 VS Școala cu clasele I-VIII Focseasca Tacuta
1271 VS Școala cu clasele I-IV Ivanesti Padureni
1272 VS Școala cu clasele I-IV Baltati-Tatarani
1273 VS Școala cu clasele I-VIII Gugesti-Botesti
1274 VS Școala cu clasele I-IV Bahnari-Vaslui (oras Vaslui)
1275 VS School "Sf. Ecaterina" Husi
1276 VS School no.2, Barlad
1277 VS School no.3, Vaslui
1278 VS High School "Emil Racovita", Vaslui
1279 VS Vocational School, Huşi
1280 VS Școala cu clasele I-VIII no. 8, Barlad
1281 VS Școala cu clasele I-VIII Bacani
1282 VS Școala cu clasele I-VIII Ciocani
1283 VS Școala cu clasele I-VIII Codaiesti-Codaiesti
1284 VS Școala cu clasele I-VIII Dumesti - Dumesti
1285 VS Școala cu clasele I-VIII Epureni
1286 VS Școala cu clasele I-VIII Hoceni
1287 VS Școala cu clasele I-VIII Rebricea - Rebricea
1288 VS Școala cu clasele I-VIII Valdia, Dragomoresti
1289 VS Școala cu clasele I-VIII nr.2 Berezeni
1290 VS Școala cu clasele I-VIII Vetrisoaia
1291 VS Școala cu clasele I-VIII Protopopesti - Tacuta
1292 VS Şcoala cu clasele I-IV Belzeni, Dragomireşti
1293 VS Şcoala cu clasele I-IV Creţeşti, Creţeşti
1294 VS Şcoala cu clasele I-VIII Bălteni Deal, Bălteni
1295 VS Şcoala cu clasele I-VIII Bogdana, Bogdana
1296 VS Şcoala cu clasele I-VIII Cepeşti, Bogdăniţa
1297 VS Şcoala cu clasele I-VIII Corni, Albeşti
1298 VS Şcoala cu clasele I-VIII corp II, Vinderei, Vinderei
1299 VS Şcoala cu clasele I-VIII Deleşti, Deleşti
1300 VS Şcoala cu clasele I-VIII Pădureni, Pădureni
1301 VS Şcoala cu clasele I-VIII Poieneşti, Poieneşti
1302 VS Şcoala cu clasele I-VIII Rădeni, Dragomireşti
1303 VS Şcoala cu clasele I-VIII Ştefan cel Mare, Ştefan cel Mare
1304 VS Şcoala cu clasele I-VIII Şuletea, Şuletea
1305 VS Şcoala cu clasele I-VIII Tufeştii de Jos, Rebricea
1306 VS Şcoala cu clasele I-VIII Valea Grecului, Duda Epureni
1307 VS Şcoala cu clasele I-VIII Văleni, Văleni
1308 VS Şcoala cu clasele I-VIII Zorleni, Zorleni
1309 VS Vocational School (agricultural) Murgeni
1310 BT Școala cu clasele I-VIII Nr.2 ”Nicolae Călinescu” Coșula
1311 BT Școala cu clasele I-VIII Nr.4 Storești, Frumușica
1312 BV Liceul "Sextil Puşcariu" (corp Şcoala cu clasele I-VIII), Bran, Bran
1313 BV Şcoala cu clasele I-VIII Augustin, Augustin
1314 BV Şcoala cu clasele I-VIII Şinca Veche, Şinca
1315 CT Școala cu clasele I-VIII Nr.3 Ciprian Porumbescu, Constanța
1316 DB Şcoala cu clasele I-VIII Grozăvești, Corbii Mari
1317 GJ Școala cu clasele I-VIII Nr.1 Novaci
1318 GJ Școala cu clasele I-VIII Stoina
1319 HD Școala cu clasele I-VIII Nr.4 Sântămăria-Orlea
1320 IS Şcoala cu clasele I-IV Păun, Bârnova
1321 NT Școala cu clasele I-VIII Bicaz Chei
1322 NT Școala cu clasele I-VIII Dragomiresti
1323 OT Colegiul Național ”Ion Minulescu” Slatina
1324 OT Școala cu clasele I-VIII ”Voievod Brâncoveanu” Brâncoveni
1325 OT Școala cu clasele I-VIII Nr.2 Rotunda
1326 OT Școala cu clasele I-VIII Vlădila
1327 SJ Școala cu clasele I-VIII ”Ady Endre” Lompirt, Sărmășag
1328 SV Şcoala cu clasele I-VIII Slatina, Slatina
1329 VL Școala cu clasele I-VIII Amărăști