Lista unitatilor de invatamant cuprinse in proiect

GRĂDINIȚE AFLATE ÎN DIFERITE FAZE DE ACHIZIȚIE (ANEXA 4)
GRĂDINIȚE AFLATE ÎN DIFERITE FAZE DE ACHIZIȚIE (ANEXA 4)
Nr.crt. Județ Unitatea de învățământ preșcolar/localitate Observații
1 Argeş Grădiniță program normal Cetățeni lipsă ofertanți(relansare execuție)
2 Buzău Grădinița cu program normal Smeeni în proiectare
3 Caraș-Severin Grădiniță program normal Doclin de lansat la execuție
4 Dâmbovița Grădiniță program normal Văcărești lipsă ofertanți(relansare execuție)
5 Dâmbovița Grădiniță program normal Gura Ocniței lipsă ofertanți(relansare execuție)
6 Dâmbovița Grădiniță program normal Izvoarele, Voinești lipsă ofertanți(relansare execuție)
7 Dolj Grădiniță program normal Filiași de lansat la execuție
8 Dolj Grădiniță program normal Calafat de lansat la execuție
9 Gorj Grădiniță program normal Novaci de lansat la execuție
10 Gorj Grădiniță program normal Tg. Jiu, str. Hidrocentralei de lansat la execuție
11 Hunedoara Grădiniță program normal Sălașu de Sus de lansat la execuție
12 Hunedoara Grădiniță program normal Deva ("Andrei Șaguna") de lansat la execuție
13 Iași Grădiniță program normal Liteni, Belcești lipsă ofertanți(relansare execuție)
14 Iași Grădiniță program normal Ruginoasa, Ruginoasa lipsă ofertanți(relansare execuție)
15 Iași Grădiniță program normal Popești, Popești lipsă ofertanți(relansare execuție)
16 Ilfov Grădiniţa program normal Dimieni, Tunari de lansat la execuție
17 Ilfov Grădiniță program normal Chitila de lansat la execuție
18 Ilfov Grădiniță program normal Buftea de lansat la execuție
19 Mehedinți Grădiniță program normal Dumbrava de lansat la execuție
20 Neamț Grădiniță program normal Țibucani, Țibucani lipsă ofertanți(relansare execuție)
21 Suceava Grădiniță program normal Mereni, Plopeni lipsă ofertanți(relansare execuție)
22 Timiș Grădiniță program normal Dumbrava de lansat la execuție
23 Argeș Grădinița cu program normal Mihăiești în proiectare
24 Ilfov Grădinița cu program normal Snagov în proiectare
25 Vâlcea Grădinița cu program normal Laloșu în proiectare
26 Vâlcea Grădinița cu program normal Lungești de lansat la proiectare
27 Călărași Grădinița cu program normal Dragalina în proiectare
Grădinițe pentru care s-au lansat procedurile de achiziție execuție lucrări (ANEXA 3)
Grădinițe pentru care s-au lansat procedurile de achiziție execuție lucrări (ANEXA 3)
Nr. crt. Județ Unitatea de învățământ preșcolar/localitate
1 Alba Grădiniță program normal mun. Aiud
2 Argeş Grădiniță program normal Calotești, Budeasa
3 Argeş Grădiniță program normal Drăganu
4 Argeş Grădiniță program normal Urlucea, Călinești
5 Bacău Grădiniță program normal Siretu, Săucești
6 Bacău Grădiniță program normal Poiana Negustorului, Blăgești
7 Bacău Grădiniță program normal Oncești
8 Bacău Grădiniță program normal Cucuieți, Dofteana
9 Bacău Grădiniță program normal Bacioiu, Corbasca
10 Bacău Grădiniță program normal Livezi
11 Bihor Grădiniță program normal Nojorid
12 Bistriţa Năsăud Grădiniță program normal Parva
13 Bistriţa Năsăud Grădiniță program normal Monor
14 Bistriţa Năsăud Grădiniță program normal Valea Vinului, Rodna
15 Bistriţa Năsăud Grădiniță program normal Budacu de Jos
16 Bistriţa Năsăud Grădiniță program normal Domnești, Mărișelu
17 Botoșani Grădiniță program normal Vânători, Gorbănești
18 Botoșani Grădiniță program normal nr.6 Dorohoi
19 Botoșani Grădiniță program normal nr.4 Dorohoi
20 Botoșani Grădiniță program normal Stâncești, Mihai Eminescu
21 Brașov Grădiniță program normal Făgăraș
22 Buzău Grădiniță program normal Calvini
23 Buzău Grădiniță program normal Tronari, Viperești
24 Buzău Grădiniță program normal Vernești
25 Buzău Grădiniță program normal Cislău
26 Buzău Grădiniță program normal Năieni
27 Călărași Grădiniță program normal Galdau, Jegălia
28 Călărași Grădiniță program normal Dichiseni
29 Constanța Grădiniță program normal Peștera
30 Constanța Grădiniță program normal Văleni, Dobromir
31 Constanța Grădiniță program normal Ion Corvin
32 Covasna Grădiniță program normal Araci, Hetea
33 Dâmbovița Grădiniță program normal Gheboaia, Finta
34 Dâmbovița Grădiniță program normal comuna Cornești
35 Dâmbovița Grădiniță program normal Dragomirești
36 Dâmbovița Grădiniță program normal Șelaru, Șelaru
37 Dâmbovița Grădiniță program normal Potlogi
38 Dâmbovița Grădiniță program normal Ungureni, Corbii Mari
39 Dâmbovița Grădiniță program normal Grozăvești, Corbii Mari
40 Dâmbovița Grădiniță program normal Salcioara
41 Galați Grădiniță program normal Ivești
42 Galați Grădiniță program normal Cudalbi
43 Gorj Grădiniță program normal Slivilești
44 Gorj Grădiniță program normal Turcinești
45 Gorj Grădiniță program normal Buduhala, Telești
46 Harghita Grădiniță program normal Mărtiniș
47 Ialomița Grădiniță program normal Borănești
48 Ialomița Grădiniță program normal Fetești ("Mihai Viteazu")
49 Maramureș Grădiniță program normal Oncești
50 Maramureș Grădiniță program normal Vișeu de Sus
51 Maramureș Grădiniță program normal Sighetu Marmației
52 Mureș Grădiniță program normal Apold, Apold
53 Mureș Grădiniță program normal Chirileu, Valea Izvoarelor
54 Mureș Grădiniță program normal Sânger
55 Mureș Grădiniță program normal Cristești
56 Olt Grădiniță program normal Movileni (înlocuiește grădinița cu program normal Fălticeni, județul Suceava)
57 Sibiu Grădiniță program normal Avrig
58 Suceava Grădiniță program normal Bulai, Moara
59 Suceava Grădiniță program normal Stroiești, Stroiești
60 Suceava Grădiniță program normal Iacobeni, Iacobeni
61 Suceava Grădiniță program normal Cartier Ițcani
62 Suceava Grădiniță program normal Patrăuți
63 Suceava Grădiniță program normal Cajvana
64 Vaslui Grădiniță program normal Perieni